Robert Högfeldt
2017-04-12
454406
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Komposition, signerad Högfeldt, akvarell, ca 38x40 cm