Taklampa 1960-tal
2017-04-13
454350
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1960-tal, förkromad metall samt prismor, diameter ca 35 cm
Smärre slitage