Strehög matta
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STREHÖG, matta, röllakan, signerad ES, 200x140 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
454348
Päivämäärä:
2017-04-13