Bokhylla
2017-04-12
454329
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, dörrlucka, flyttbara hyllplan, höjd ca 79, 190x27, nyckel medföljer
Slitage