Peter Dahl färglitografi
2017-04-12
454318
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kvinnor i soffa, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 41x59 cm