Landskap med änder
2017-04-11
454276
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med änder, olja på pannå, 22x28 cm