Carl Lutherander oljemålning
2017-04-11
454238
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL LUTHANDER (1879-1967): Skärgård, signerad Luthander, olja på pannå, ca 46x55 cm