Pärlcollier
2017-04-18
454198
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
COLLIER, 2 st, odlade vita pärlor, lås i gulmetall respektive vitguld, längd 58 samt 49 cm
Bruksslitage, naturliga tillxätmärken samt smärre skador på pärlor