Pallar 1920/30-tal
2017-04-11
454151
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PALLAR, 1 par, 1920/30-tal, leopardmönstrad textil, lejontassar i ek, höjd ca 42 cm
Förstärkningar, slitage