Mässingslampa Gusum
2017-04-11
454148
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSUM, bordslampa, mässing, tidigt 1900-tal, klotmodell, höjd 45 cm
Smärre slitage