Mansporträtt oljemålning
2017-04-11
454081
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 34x27 cm
Smärre ytskada i nedre vänster hörn