Ljuskrona barockstil
2017-04-11
454077
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, barockstil, för sex ljus, olikslipade prismor, mässingstomme, höjd 78 cm
Slitage