Skinnfåtöljer Dux
2017-04-10
454007
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 3 st, 1980-tal, DUX, grå skinnklädsel, fot i metall, sitthöjd 44 cm
Bruksslitage