Bordslampor 1800-tal
2017-04-10
453999
| Klubbat belopp | 13 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, brons och metall, förgylld, total höjd inkl skärm ca 78 cm