Golvlampa
2017-04-10
453902
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA med 3 ställbara ljusarmar, mässing, höjd ca 155 cm
En skärm saknas, slitage, bucklor