Stig Claesson färglitografi
2017-04-09
453840
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON, Slas (1928-2008): Bromotiv, signerad, färglitografi, 10/300, ca 42x52 cm