Emil Ekman oljemålning
2017-04-09
453826
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EMIL EKMAN (1880-1951), Käringön, signerad Emil Ekman, olja på duk, ca 44,5 x 59,5 cm