Axel Lind oljemålning
2017-04-10
453801
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): "Vallmobukett", signerad Axel Lind, olja på duk, 64x80 cm
Krackeleringar samt smärre färgbortfall