Angelica Wiik färglitografi
2017-04-09
453780
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Kvällskonsert, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA., ca 59x43 cm, oramad