Esther Kjerner oljemålning
2017-04-09
453702
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ESTHER KJERNER (1873-1952), stilleben med vinglas, terrin och grönsaker, signerad E Kjerner, olja på pannå ca 46 x 55 cm
Smärre färgbortfall