Soppslevar silver
2017-04-10
453556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEVAR, 2 st, silver, 1800-tal, varav en stämplad Stockholm, svaravde svärtade träskaft, vardera längd ca 40 cm
Knoppar saknas