Michele de Lucchi Arteluce taklampa Cycle
2017-04-09
453542
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MICHELE DE LUCCHI, Arteluce, 1980-tal, taklampa "Cycle", härdat glas samt metall, diameter ca 55 cm
Visst slitage