Fat och tallrikar silver
2017-04-10
453532
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
FAT, TALLRIKAR, 5 st, silver, konturerade brätten, diameter 16,5x27, fatet 42x33 cm, vikt total ca 2230 g
Ett fat saknar 2 tassar, slitage, bucklor, en med gravyr