Songurnor
2017-04-10
453527
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
URNOR, 2 st, Song (960-1279), vitglaserat lergods, höjd 32,5-33,5 cm
Sprickor, skador, krackelyrer, lock saknas