Pierre Olofsson
2017-04-08
453510
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996) Abstrakt komposition, signerad och numrerad 48/75, tryckytan ca 30 x 49 cm