Konsolbord med marmorskiva
2017-04-08
453496
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KONSOLBORD, omkring 1900, barockstil, med marmorskiva, förgylld, höjd 44, 87x32 cm
Förgyllning med slitage