Hallmöbel
2017-04-08
453450
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALLMÖBEL, krom samt aluminium, 1930/40-tal, med 84 ankarkrokar, hyllplan, höjd ca 205, 195x55 cm
Bruksslitage, enstaka skruv bytt