Oljemålning
2017-04-08
453405
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Insjölandskap, olja på duk, ca 48x70 cm
Krackeleringar, ramskador