Paul René Gauguin färglitografi
2017-04-08
453397
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PAUL RENÉ GAUGUIN (1911-76): Flickporträtt, signerad och daterad 1956, 181/260, linoleumsnitt, bladmått ca 39x34 cm