Nils Nilsson Skum blandteknik
2017-04-08
453382
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
NILS NILSSON SKUM (1872-1951): Rendrivning på fjället,
signerad och daterad NN Skum 1944, blandteknik, 25x34 cm
gulnader