Peter Dahl litografi
2017-04-08
453338
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition med dansande par, signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, ca 59x42