Dan Nygårds
2017-04-08
453232
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAN NYGÅRDS, komposition med kuvert, litografi, signerad och numrerad 38/50, bladets mått ca 40x28 cm