Orientmatta, Nain semiantik
2017-04-12
453191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, Nain, semiantik, ca 79x106 cm
Proveniens: Inköpt i Beirut på 1960-talet.