Spegel empirestil
2017-04-06
453181
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-talets slut, empirestil, förgylld, höjd ca 90x48 cm
Senare bronsering, senare uppmålning