Stolar
2017-04-06
453152
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, 1970-tal, märkta Nesto Nässjö Stolfabrik, teak och stomme i bok, sitthöjd ca 45 cm
Slitage