Golvlampa
2017-04-06
453148
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, 2 skärmar, justerbara armar, höjd ca 133 cm
Slitage