Bestick silver
2017-04-06
453146
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BESTICK, silver, ca 32 dlr, huvudsakligen skedar i olika storlekar och modeller, 18/1900-tal, längd 10-21 cm, vikt ca 675 g
Bruksslitage, delvis med bucklor och skador, gravyr