Marianne Ågren
2017-04-08
453120
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Trädallé, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 50x42 cm