Ulrica Hydman Vallien
2017-04-08
453113
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Skål!, signerad Ulrika HV, 1/300, färglitografi, bildmått ca 32,5x47 cm