Spelbord 1800-talets första hälft
2017-04-06
453097
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPELBORD, 1800-talets första hälft, fanérat i mahogny, höjd ca 76, 92x43 cm
Nyckel och nyckelskylt saknas, slagen skiva, fanérskador, sprickor