Roland Svensson färglitografi
2017-04-06
453093
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommarhav", signerad Roland S, 113/350, färglitografi, ca 31 x 26 cm