Golvarmatur mässing
2017-04-06
453070
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVARMATUR, mässing, 1930-tal, glasskärm, höj och sänkbar, höjd ca 132 cm
Slitage fläckar, skärmen ej original