Julius Kahrer
2017-04-06
453051
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JULIUS KAHRER (1800-tal): Flicka med luta, signerad J Kahrer, olja på duk, 81,x33 cm.
Smärre färgbortfall