Erland Cullberg oljemålning
2017-04-06
453016
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E. Cullberg, olja på duk, 33x31 cm