Max Book, olja
2017-04-06
452995
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MAX BOOK (född 1953): Näskaktus I, signerad och daterad på baksidan 2006, olja på pannå, 33x49 cm