Vas Kina
2017-04-05
452866
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av lyckotecken, höjd ca 37 cm
Lagningar