Carl Einar Figge Fredriksson oljemålning
2017-04-05
452865
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL EINAR "FIGGE" FREDRIKSSON (1887-1951): Blomsterstilleben, signerad och daterad Fredriksson -38, olja på duk, ca 66x55 cm