Zygbert Juretko oljemålning
2017-04-05
452837
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ZYGBERT JURETKO (Polen, 1903 -?): Kyrkan i Radziszów Krakow, signerad Juretko, olja på duk, ca 84x106 cm