Orientmatta
2017-04-08
452790
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Anatolien, bönematta, ca 160x112 cm
Reducerade kortsidor, slitage, skador