Franciska Clausen Oscar Reutersvärds samling
2017-04-29
452786
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANCISKA CLAUSEN (Danmark 1899-1986): Julkort (4 st), signerade, collage, krita, tryck mm, 9x13 - 15x10,5 cm,
PROVENIENS: Konstnären Oscar Reutersvärd
1 med gulnad tejp